| FloriinDobrinn a întrebat:

Salut, a venit prietena mea la mine si mi-a facut un oral dupa ce am terminat m-am sters bine cu servetele umede si uscate apoi am fost la baie am facut treaba mica si ea s-a pus pe mine si s-a jucat cu penisul meu, care-s sansele de sarcina? Ea este ingrijorata de asta, face mereu treaba mica, are pofta de mancare...

13 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Emilian65 a răspuns:

Daca joaca a fost ca o masturbare, fara penetrare vaginala, nu este vorba de sarcina.

| FloriinDobrinn explică (pentru Emilian65):

Da,doar așa cu buzele de jos

| anonim_4396 a răspuns (pentru FloriinDobrinn):

P I Z D A, V A G I N, si ce mai vrei tu, nu te omoara nimeni. Sunt doar niste cuvinte.

| FloriinDobrinn explică (pentru anonim_4396):

Sa vorbim mai civilizat nu de alta...

| anonim_4396 a răspuns (pentru FloriinDobrinn):

Daca stii sa le folosesti, o sa pari foarte civilizat.

| MihaiNicu23 a răspuns:

0 sunt sansele ca ai urinat.

| FloriinDobrinn explică (pentru MihaiNicu23):

Ok sper că ai înțeles ca era vb de jucat cu buzele de jos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce faceti sex daca nu aveti cunostinte elementare despre corpul vostru? Aveti 12 ani sau ce? Doamne.

Răspuns utilizator avertizat
| masterguru a răspuns:

Daca au trecut mai mult de 5 minute de cand ai ejaculat pana cand s-a "jucat" cu tine, sunt 0% sanse, spermatozoizii mor dupa 5 minute de stat in aer liber. Daca au trecut mai putin... poti spera ca te-ai sters bine.