| shookdazed a întrebat:

Salut,aceasta este o postare de la revedere, credeam ca voi gasi o rezolvare pe acest site dar din pacate nu m-a ajutat cu nimic.
Sper ca altii sa isi rezolve problemele.
Numai bine.

3 răspunsuri:
| LaSteauaCareaRasarit a răspuns:

Nu ti-au placut raspunsurile.
Mai gandeste-te, mai stai printre oameni.

| mihai69 a răspuns:

Despre ce revedere e vorba?!?
Detaliază.

| Violleta2022 a răspuns:

Din pacate, problemele tale nu pot fi rezolvate de altii, ci numai de tine si daca nu esti constient de ce poti si ce nu poti, atunci nu vei realiza nimic in viata.

"în 29 Decembrie 2023 | shookdazed a întrebat:
Salut, am 30 ani si nu am avut pana acum nici o relatie, cum pot sa fac sa ma bag in seama cu o femeie fara sa fac infarct..."