| anonim_4396 a întrebat:

Salut.
Aceasta intrebare este adresata fetelor!
Fetelor, la voi sexul e dureros? adica baietii simt o placere MARE, dar din cate stiu eu la fete e mai dureros. In general fetele fac acest lucru pentru a-si satisface partenerul, sau in cazul in care vor sa faca un copil.
Sau oare de ce urlati asa cand faceti sex? ( am vazut la filme porno ) rolling on the floor
Deci voi faceti sex din placere? sau?
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Felys a răspuns:

Si pentru femei este la fel de placut, doar pe virgine le doare in rest nu are de ce, urletele care le scot unele sunt manifestari de placere nu de durere

7 răspunsuri:
| Doηηa a răspuns:

Femeile gem de plăcere, nu de durere.
Doar primul contact sexual doare.

| Alcyon a răspuns:

Normal ca si femeilor le place sa faca sex. Nu te lua insa dupa ce vezi prin filmele porno, ca alea-s facute doar sa vanda. Tipele de-acolo sunt actrite si de multe ori mimeaza o placere pe care probabil nici n-o simt. La cat le e de uzata "pasa", pe alea nici macar zece negri nu pot sa le satisfaca.

| Danysan a răspuns:

Gresit amice.Asa spuneam si eu.Insa e contra.La inceput le doare dar apoi isi doresc si mai mult.O sa isi muste buzele de placere. Fetele fac sex de placere sa nu mai spui asta niciodata (ca o fac pentru partener). Acum tu ai acepta sa iti bage ditamai ..doar pentru partener.Hai odata dar dupa aia nu mai vrei.Le place, e un fel de durere la inceput si apoi e placere si o senzatie care le innebuneste.

| Mirunelu a răspuns:

Nu crede tot ceea ce vezi in fillmele porno. Femeile nu zbiara asa in realitate si daca o fac sunt sanse destul de mari sa se prefaca, la fel ca actritele porno. O femeie in general geme atat cat sa-ti dea de inteles ca ii place, fara exagerari ca in filme. Femeile care spun ca nu le place sexul cel mai probabil nu au avut un partener care sa le satisfaca. Sexul la femei e foarte misto pentru ca pot avea mai mult de un orgasm si inca raman excitate. Daca stii ce faci nu le mai scoti din pat.
Sexul la femei este dureros doar daca: este prima oara, nu este lubrifiata destul, nu este excitata, are o infectie.

| AlexSalutir a răspuns:

Nu sunt fata daca raspund! ati spun ca sa stii si sa nu ramai neinformat e exact cum au spus si ceilalti ca primul contact e dureros dar v-ati gandit ca sexul anal doare? nu toti vor sa le-o traga pe fata happy ati spun eu ca cel anal doare daca stii ce inseamna asta, s-a inventat lubrifiantul pentru pretentiosi care vor sa dea la spate, daca ai teava mica atunci stai linistit ca nu o s-o doara happy bafta!

| AlexandraPink a răspuns:

Pentru fete doare doar prima data. In rest, sexul le face placere si lor, urla de placere, nu de durere. Nu esti cam mic sa te uiti la filme porno? Vad ca esti total pe langa...

| Secreeeeeeeeeeet a răspuns (pentru AlexandraPink):

Nu mi se pare ca sunt mic la 15 ani. Si nu sunt total pe langa. Stiu majoritatea lucrurilor, dar eu vreau sa stiu tot mai mult. Este o perioada in care am pus foarte multe intrebari si inca mai pun.