| zuzu398 a întrebat:

aceasta intrebare este mai ales pentru fete : De ce cand stiti ca un baiat tine la voi si se comporta cat poate de dragut va bateti joc si ziceti cum sa stau eu cu ala ca ii molau si altele si dupa cand se satura sa mai fie tratat asa si va trateaza cu indiferenta va intoarceti imediat la el ca atunci tineti la el? chiar asa mult va place atentia?

Răspuns Câştigător
| MariaMd a răspuns:

Buna! Nu toate fetele sunt la fel, dacă ai păţit asta înseamna că ai ales persoana greşită, depinde si de gusturile acelei fete, poate ea nu preferă un băiat cuminte ci genul de golanaş.În general cam aşa se întâmplă pentru că fata vrea să vadă cât poti umbla după ea sau i place să se simtă apreciată de toţi dar nu înseamna că-si bate joc.

1 răspuns:
| RAY a răspuns:

Parerea mea e ca iubirea o platesti in banii si fetele cand vad ca ai vin la tine, nu ai nu te baga nici una in seama