| dfcsb97 a întrebat:

acum 2-3 ani o fata de varsta mea m-a intrebat daca vreau sa fim impreuna si eu ca prostul am refuzat-o iar acum sunt indragostit de ea.Credeti ca mai exista o cale sa fim impreuna. Daca da, cum sa o fac sa se indragosteasca iar de mine? Dau funda pentru cel mai bun raspuns

2 răspunsuri:
| gabriel2159 a răspuns:

Pai avand in vedere circumstantele, poate ca ea si-a gasit pe altcineva! Eu cred ca ar trebui sa fi sincer cu ea si sa ii spui ceea ce simti! Nu sunt eu un romantic inascut, dar unele fete apreciaza sinceritatea! Incearca...nu ai nimic de pierdut!
Sper ca ti-am fost de folos!

| INeverStopLoving a răspuns:

Da, spune-i direct in fata ce simti pentru ea si vezi-i reactia. Daca este una pozitiva, cucereste-o. Daca are pe altcineva, asteapta pana se desparte de respectivul si fii cu ea, daca asta-ti doresti cu adevarat!