| anonim1941331 a întrebat:

Salut, acum 2 zile m-am batut cu un baiat si m-a lovit cu piciorul in testicule foarte tare incat s-au invinetit si ma doare foarte tare, abia pot urina, ce pot face?

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mergi la medic numai sta asa, cere trimitere de la medicul de familie si mergi la urologie

4 răspunsuri:
| 1997onur a răspuns:

Mergi urgent la medicul de familie Doamne frate cum sa stai așa mergi urgent la medicul de familie.

| Goete a răspuns:

Ce poti face nu stiu. Dar stiu ce nu poti face, sau abia poti.
Urina.
Mergi la o vrajitoare, daca nu mergi la un medic Legist

| Violleta2022 a răspuns:

Urgent la spital!

| 123TuEstiGy a răspuns:

Se mai intampla