| anonim_4396 a întrebat:

Acum citeva saptamini in urma, am inceput sa atrag mai multa atentie la o fata cu care prieteneam de mici, adica imi place de ea. Cind discutam ea ride, vorbim normal, si nu stiu, mi se pare ca si ei ii place de mine, dar nu stiu daca sa fiu sigur sau nu, cind vorbim pe skype, ea da doar raspunsuri mici, da, fine, cool, rare ori ceva mai lung, dar cind vorbim fata in fata parca e altfel, cum credeti, ea ma place sau nu? Rog raspunsuri serioase. Mersi

Răspuns Câştigător
| GyoLove a răspuns:

Este foarte posibil sa te placa. Dar nu te baza pe asta, pentru ca nu poti fii sigur daca chiar te place. Cel mai bine ar fi sa o intrebi chiar tu daca simte ceva pentru tine, si sa ii impartasesti sentimentele tale fata de ea. O sa vezi ca merita. Numai bine.

4 răspunsuri:
| OHmyGosh a răspuns:

Pai incearca sa fii amuzant, dar tu insuti.
Mai lasa cateva zile sau o saptamana, iar apoi spune-i ca o placi. Daca sunteti prieteni de mult timp, este foarte posbil ca si ea sa inceapa sa te placa si sa acceptehappy.

| GyoLove a răspuns:

Funda?big grin

| LostInBubble a răspuns:

Orice fata care e lenesa se comporta asa.happy

| TeAjutOricumAiFii a răspuns:

Pai depindeee si mie mi s-a intamplat asta vara trecuta o iubeam pe fata aia si la fel imi facea imi dadea raspunsuri scurte dar i-am spun ca o plac dar era prea tarziu ei ii placea de altul si m-a lasat balta... am trecut peste sfatul meu e sa actionezi repede spune-i in fata ca iti place de ea si inseamna totul pentru tine rapid inainte sa se intalneasca cu alt baiat... oke sper ca te-am ajutat te rog da-mi vot castigator si daca vr si funda love struck Sal poate tinem legatura