| silarr01 a întrebat:

acum o luna am facut cunostinta cu o fata de care mi-a placut din prima vedere...i-am propus intilnire si ea a fost de acord.....si am o intrebare.ea este mai mare ca mine cu 2 ani, e bine acest lucru sau nu?

9 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

La masina pe care tu ne-o reprezinti, ce mai conteaza varsta?

| buburuza2007 a răspuns:

Ce conteaza varsta, important este ce simtiti unu pentru altu, varsta e doar un numar,

| Ycu a răspuns (pentru buburuza2007):

Da da, are dreptate ea e mai mare ca mine cu un an si o iubesc de mor! :*:*

| buburuza2007 a răspuns (pentru Ycu):

Te iubesc :*:*:*:*te ador

| BndVictoria a răspuns:

Nu este o diferenta atat de mare, nu va luati dupa gura lumii. Daca va intelegi nu conteaza asta.Succes!

| DanyelFSN1 a răspuns:

Ma practic daca va iubiti ce m`ai conteaza 1an sau 2 in + conteaza sa simtiti amandoi ca va iubiti si atathappy

| frumusyka334 a răspuns:

Daca tineti unu la altu si daca relatia merge bine varsta nu conteaza este cel mai neimportant lucru varstawinking nu te lua dupa ia pentru ca poti pierde persoane importante daca te iei dupa varsta asta nu conteaza conteaza ce simte inima tawinking

| silarr01 explică (pentru frumusyka334):

Toate cuvintele pe care lea-ti spus mau incurajat f.tare...acum cred si eu ca virsta nu conteaza important e ceea ce simptim amibii...ms pentru incurajare