| AlexicăHD a întrebat:

Salut acum termin cls a -9-a si am media generala 8.50 pe ambele semstre e buna media? se poate intra la ceva facultate daca o tin tot asa? Voi ce medii ati avut pe cls a-9-a?

6 răspunsuri:
| ciprian_7143 a răspuns:

Esti bun! daca o tii tot asa vei ajunge la oricare din facultatile din tara.eu am avu media7 asa ca nu prea sunt madru de asta! succes si tine-o tot asa!

| TheXFactor a răspuns:

Eu am avut 10 si acum fac sport de performanta (fotbal) da nu stiu cum Basescu a avut media 4 si a ajuns prese dinte

| Ixchel a răspuns:

Se poate si mai bine happy
9.50 am avut.

| hackey a răspuns:

La facultate(cel putin unde o sa ma duc eu) media 9-12 conteaza 5% iar bacul 20%.
75% este admitarea. Tu ce crezi? Conteaza media?

| lolly a răspuns:

Pai daca ai media 8.50 ma gandesc ca o sa iei si la bac, admitere note bunehappy trebuie logica la mai multe materii pentru 8.50. deci daca o tii tot asa SIGUR vei reusiibig grin ( doar la cele de stat sunt fara plata si acolo s-ar putea sa fie mediile foarte mari 9, 50+ ) depindehappy

| Mitzu1408 a răspuns:

In zilele astea toti intra la facultate! Asa ca, stai linistit ca nu o sa ramai pe afara!