| Aur8999 a întrebat:

Acum un timp am cunoscut o fata la un curs de frizeri, numai ca ea urma manichiura pedichiura. mie mi-a placut de ea de cand am vazut-o, banuiesc ca si ei dupa comportamentu pe care il avea fata de mine.In fine, i-am luat numarul de telefon, am inceput sa vorbim (Ea avea prieten) din ce in ce mai mult, pana cand mi-a spus ca simte ca, citez "Simt ca te plac mai mult ca pe el(boyfriend) " dupa un timp "Simt ca te iubesc mai mult ca pe el" Trecuse cam o luna de cand vorbeam.Eu deja ma indragostisem de ea(pun sufelt foarte repede sad ) in fine, eu a trebuit sa plec in afara pentru 3 saptamani.prietenul ei deja aflase de mine si m-a sunat in afara de cateva ori sa o las in pace, si tot asa pana am venit.Cand m-am intalnit cu ea, mi-a spus ca nu mai simte nimic pentru mine(a cazut ceru pe mine sad ) si ca nu mai vrea sa continuam, sincer m-a luat prin surprindere decizia asta. CE ar trebui sa cred, sa fac? spuneti-mi va rog, sincer mie tare greu sa o uit.Multumesc

6 răspunsuri:
| Barajag a răspuns:

Pai, gandeste-te ca ea deja avea prieten si odata ce tu ai plecat era si normal ca ea sa nu mai simta nimic pentru tine, evident s-a jucat cu sentimentele tale, nu mai considera un flirt o iubire, mai ales daca este imposibila, cu timpul vei gasi si iubirea ta cea mare, doar ca trebuie sa ai rabdare.Bafta!

| VodkaCoca a răspuns:

Iao ca pe o aventura din viata ta happy

| Frogie a răspuns:

Eu zic sa o lasi balta, sincer. Pentru ea a fost ceva de moment; nici nu prea merita sa te mai gandesti la ea. S-a cam jucat cu sentimentele tale. Stii ce ar trebui sa faci la randul tau? Vorbeste cu actualul ei prieten si spune-i tot ce iti zicea ea cand vorbeati prin mesaje. Cu siguranta nici pe el nu il iubeste si cel mai bine ar fi sa stie si el.

| nestlebaby a răspuns:

Probabil ca al un moment dat se indragostise de tine mai mult decat de "boyfriend-ul" ei, dar probabil ca in perioada cat ai fost tu plecat, ea ramanand cu prietenul ei ori si-a dat seama ca nu te iubeste tu fiind departe, ori a imbarligat-o ala cu tot felul de chestii si i-a sucit mintea(asta in cazul in care ea inca te mai iubea), pentru ca este vb aia:"ochii care nu se vad, se uita".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asae mereu in dragoste, incearca sa o uiti, incearca sa iti gasesti alta fata careia sa-i placa de tine(sa naiba prieten), si tie sati placa de ea si sa fiti impreuna.Cada sageata lui cupidon te va lovi din nou o sa iuti de ea cat ai zicepeste.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trimitei cateva mesaje si intreao daca mai tine la tine, si daca vezi ca ea iti spune in continuare ca NU TE MAI IUBESTE las-o, nu merita sa continui...