| bebe11 a întrebat:

ajutati-ma si pe mine, m-am intilnit cu un baiat un an si jumate, iar ultimul timp a inceput sa nu sune, sa nu scrie nimic, sa nu mai treaca pe la mine cum o facea inainte si din cauza urmau o serie de certuri pina la lacrimi de neoprit, iar eri m-am hotarit iar sa-l sun sa-l chem sa vorbim si l-am intrebat daca ma iubeste la care el mi-a raspuns ca nu este sigur in sentimentele lui si ca are nevoie de timp sa vada ma iubeste sau doar s-a obishnuit cu mine si ca simte ceva pentru mine dar nu simte asa cum trebuie;( ce sa faaaac?;( mi se rupe inima, il iubesc atit de mult si daca zice ca s-a obishnuit? ce urmeaza? despartire?;( nu cred ca mai rezist;( nu mai am chef de nimic, il vreau inapoi;( ajutati-ma va rog! spuneti-mi ce sa fac? cum credeti ce va urma? cineva a trecut prin asa ceva?;(

Răspuns Câştigător
| monyk a răspuns:

Buna,eu inteleg prin ce treci dar nu e cazul sa disperi,probabil trece printr-o perioada mai tensionata,poate e confuz in legatura cu sentimentele care le are pentru tine.Cel mai bine e sa il lasi in pace o perioada,sa se gandeasca ce are de gand sa faca,sa astepti pana se decide el,nu il suna,nu il cauta,lasa-l sa isi puna in ordine gandurile si sentimentele.
Nu poti sa stii ce e in sufletul lui,poate ca tine la tine dar a intervenit alte chestii,vb cu el,spune-i ca ii oferi timp de gandire si daca te iubeste cu adevarat, te va cauta el, daca nu atunci n uare rost sa te mai stresezi.

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Dragoste cu forta sti bine ca nu se poate,lasa l in pace o vreme sa mediteze, sa se hotarasca ce vrea, poate baiatu are probleme care nu au legatura cu tine sau in cel mai rau caz poate i a sucit mintile vreo una

| bebe11 explică:

Mersi fetelor! ma tin din rasputeri sa nu-l sun, e cam dificil, dar aveti dreptate, cred ca-i mai bine sa-l las in pace, dar au trecut deja 4 zile si nici un raspuns de la el;( oricum mersi voua!