| Vladut126592 a întrebat:

ajutati-ma va rog.Sunt din Iasi si am 12 ani.Imi place foarte mult(chiar foarte mult) de o fata cu o luna mai mare ca mine.Ea cam stie ca imi place de ea, si cateodata imi trimite poze cu intrebari de genu':esti indragostit? de cine? ti-a placut vreo data de mine? etc...Dar mai am un prieten care mereu se baga intre noi cand ne este mai bine.(Bine inteles ca el imi zice mereu sa nu ma combin cu ea si imi zice ca e mai frumoasa alta...)Credeti ca am vreo sansa sa o cuceresc? Va rog ajutati-ma urgent, ca tot sufar din cauza asta de 4 luni! Acord Funda

Răspuns Câştigător
| OskarG a răspuns:

Daca face asta acel baiat nu iti este prieten, iar daca fata acea te place pe tine nu ai dc sa iti faci griji

| Vladut126592 explică (pentru OskarG):

Multumesc mult, dar problema mare este ca nu stiu daca ea ma place, iar daca nu cum sa o cuceresc.Este un raspuns foarte bun multumesc!

5 răspunsuri:
| WaterDrop a răspuns:

12 ani - 4 luni de suferinta = nu mai bine imparteai cu ea o cutie de bomboane cu alcool in loc sa ceri ajutor pe aici? Aveai mai multe sanse sa o cuceresti asa.Nu`ti mai asculta prietenul, o sa ramana virgin pana la 30 ani si o sa munceasca intr-un depozit.

| Vladut126592 explică (pentru WaterDrop):

Oricum eu stiu ca el imi zice asta deoarece si lui ii place de ea si nu vrea ca eu sa fiu cu ea

| Vladut126592 explică (pentru WaterDrop):

Dar oricum multumesc mult pentru raspuns

| doctorAnswer a răspuns:

Bună, Vlăduț! Ești prea tânăr să suferi din dragoste.