| pashap a întrebat:

SALUT. AJUTOR! AM NEVOIE DE MARE AJUTOR.am nevoie sa scap de sarcina dar mamei nu vreau sa-i spun ca nas ma accepte. vreau niste metode sa scap de bebelus ca nu-i pentru virsta mea.nu vreau sa avortez.doar niste metode cu contrareceptive. dau funda.va rog.

Răspuns Câştigător
| EleNa_2957 a răspuns:

Nu ai cum sa scapi de bebelus fara sa avortezi:-|. cu alte metode ar insemna sa-l omori si sa ramana asa mort in uterul tau!

7 răspunsuri:
| never2say4never a răspuns:

Imi pare rau sa-ti spun dar vizita la ginecolog e cea mai buna. Pot aparea complicatii cum ar fi sangerari interne in cel mai rau caz daca folosesti metode babesti. Discuta cu doctorul pentru a afla cei mai bine de facut.

| cagulatu a răspuns:

Esti cam distrusa

| ela_9708 a răspuns:

Du-te repede la farmacie sh ia pilula de a doua zi... dutee acum:*

| angel4v3ryour a răspuns:

coolsi...cand ai facut sex nu stigai cumva... Ajutor! Nu sariti ca-mi place!?

Abh
| Abh a răspuns:

Nu am inteles, esti gravida sau nu?

| ank a răspuns:

Vai de tine, Fato!
oameni terminati.

| danieladana a răspuns:

Orice ai face cu contrareceptive tot avort se numeste fiindca il omori deci oricum cu avort sau cu pastile sau alte metode tot acelasi lucru este ...ai mai multe alegeri.