| DeViLStrikE a întrebat:

Salut aLL am 17 ani nu am fost niciodata indragostit dar in ultimul timp incep sa visez numai fete
Ce mi se intampla stie careva ceva sa ma poata ajuta?

2 răspunsuri:
| sad15angel a răspuns:

Pai daca te uiti la filme porno, este doar un daca, incearca sa eviti tot ce tine de caracter pornografic...sau daca nu inseamna ca nu esti un gay si te indragostesti si tu la randul tauwinking

| IuliaMihaela20 a răspuns:

Depinde ce fel de fete, imaginare ( din capul tau create ) sau fete care le cunosti, daca visezi fete inseamna ca inima ta vrea sa isi gaseasca perechea, sau macar o iubita pentru o durata. Cred ca inseamna ca vrei o iubita care sa o iubesti, pentru ca cred ca e timpul, dar e doar parerea unei fete