| KeNNz0r a întrebat:

Am 11 ani... Imi place de o fata din clasa de la mine. O stiu din clasa intai, dar imi este prea rusine sa ii zic ca o plac. Ceva idei la cum ia-si spune?

Răspuns Câştigător
| Conanry99 a răspuns:

Nu e bine sa-i spui direct. Oricum la varsa asta nu te poti astepta la multe de la ea.Invit-o undeva la film,la un suc, unde vrei tu ca sa-i dai de inteles ca ea te intereseaza.Ori ce ar fi, nu ii spune direct. Vorbeste putin in fiecare zi cu ea si la scoala, mess si facebook iar daca ea ar avea ceva interese fata de tine, totul vine de la sine

1 răspuns:
| alynutzu20 a răspuns:

Ba,asa eram si eu,straight face
Shi.......am tot discutat despre una alta pana am aflat daca ma place sau nu
in cazul meu ma placeoh go on
De aici cred ca-ti dai seama ce trebuie sa faci.