| BoSSi a întrebat:

Salut am 11 mda... dar acum am o problema. Am fimioza si nu stiu cum sa ii spun mamei mele, mi-e rusine si m-ati inteles(sper), dar nu ma masturbez.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut,
Este necesar sa-i spui la Mami tau, treci peste orice rusine si emotie, daca cumva ti la sanatatea ta spune-i si-o sa-ti fie bine. Nu lasa pe ziua de maine, azi ia-ti inima in piept, fi barbat, esti destul de mare sa poti face asta, nu mai esti un bebelus sa-ti fie rusine!
Bafta!

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Fimoza este o afectiune care se manifesta in cazul multor baieti si se poate inlatura doar prin tratament medical sau in cazurile mai grave printr-o operatie chirurgicala minora. Din acest motiv in mod obligatoriu trebuie sa discuti cu parintii si sa-i anunti ca penisul tau este afectat si trebuie sa fii consultat de un medic urolog. Pur si simplu ii spui mamei tale la fel cum ai proceda in cazul oricarei alte boli/afectiuni. Succes!

| Ionut29897 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Salut.și eu am avut fimoza și i-am spus la mama am mers la doctor și asta a fost. Nu are de ce sa-ți fie Rușine mai ales de Mama

| Camuflaj2017x a răspuns:

Mami am probleme cu puta, du-ma la doctor te rog!