| danielut a întrebat:

Salut.Am 13 ani și nu am avut pana acum nici iubita.Este o problema?

Răspuns Câştigător
| frostxtq a răspuns:

Ce iubita vrei la varsta asta? Asteapta sa cresti si sa te dezvolti putin. Ce sa faci la 13 ani cu iubita?

15 răspunsuri:
| Gizăz a răspuns:

Nu.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

La 13 ani? cunosc persoane care la 40 nu au pe nimeni, si nu au avut niciodată. Deci e normal puștiule, vezi ti de școală lasă sexul pentr u cind vei fii căsătorit.

| 愛日本 a răspuns:

Ai doar 13 ani! Nici buletin nu ai si iti trebuie iubita?

| Emilian65 a răspuns:

Nu este nici o problema. Ai timpul inainte sa-ti faci o iubita.

| minrest a răspuns:

Da, este o problema serioasa, dar nu cu tine, ci cu cei care au iubite de pe acuma. Salut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. o sa mori singur

Răspuns utilizator avertizat
| fqwaf a răspuns:

Ce problema ai...uni nu au nici o iubita pana la 18-20 sau chiar mai tarziu.

| danielut explică:

De ce da? De ce nu? Vreau o părere mai compleca nu sa mă luați în ras!

| alex9911896 a răspuns:

Da

| Negrea_Gica_1996 a răspuns:

Intr-un fel da

| BuciMan a răspuns:

Temele le-ai facut pe vacanta? O.o

| dianadayana29 a răspuns:

Da, este o problema de stat -_-

| Indoctrinatu a răspuns:

Normal ca e o problema.
Cum sa nu ai iubita la 13 ani?
In locul tau nici nu as mai iesi din casa.