| necunoscut123 a întrebat:

am 13 ani si multe fete ma intreba "daca vreau sa fiu cu ele?", eu sunt mai rusinos in privinta cu asta si de multe ori nu am acceptat, azi m-a intrebat inca o fata si nu stiu ce sa ii raspund.
voi ce ziceti?

9 răspunsuri:
| Romancutza a răspuns:

Ai toata viata inainte pentru o iubita, distreaza-te, tu vei stii cand este momentul potrivit, sau cand esti pregatit.

| Ciresikaaa a răspuns:

Raspunzi cu "DA"

| Ionutzz97 a răspuns:

Pai daca iti place de ea lasa rusinea deoparte si spune da fi tupeistbig grin

| DorelSudoru a răspuns:

Raspunzi da daca face ea cinste...ai timp de astea mai taarziu

| purpleice a răspuns:

Pai daca nu iti place de ea, normal ca nu trebuie sa accepti dar daca iti place, da desigur, asta vine din suflet tau, nu ar trebui sa ne intrebi pe noi, vei spune da cand vei fi pregatit pentru o relatie, pentru o prietena.nu stiu am impresia ca tu te simti vinovat, pentru ca le refuzi, dar daca nu iti plac e normal sa le refuzi.si ce daca esti rusinos, atat timp cat te inreaba ele, chiar si o fata timida accepta sa fie cu un baiat daca ii place de el. un baiat nu trebuie sa fie rusinos, cand o sa-ti placa de o fata si o sa o intrebi tu daca vrea sa fie cu tine, ce mai faci.

| roxx_5565 a răspuns:

Iti plq fata?batting eyelashes

daca iti place zii da
lasa rusineahappy

paa:*

| gabyXD a răspuns:

Spune da sigur o sati placabatting eyelashes

| cιυpαcιυp a răspuns:

Dak.Arata Si Bene Spune-i K vrei

| razvyy a răspuns:

Sincer daca ai fi fost cu 4-5 ani mai mare, poate as fi spus sa iti asculti si inima, insa asa nu vad de ce nu ai accepta, mai ales daca si domnisoara este cat de cat draguta, fiindca s-ar putea ca mai tarziu sa regreti faptul ca ai spus nu.