| Andrei_1085 a întrebat:

Salut, am 13 ani si o sa ma intalnesc cu o fata mai mica cu 2 ani, ce sa fac? Nu stiu sa, sarut e prima mea intalnire...va rog ajutati-ma big grin

Răspuns Câştigător
| Joker_1091 a răspuns:

Daca asta este prima intalnire eu iti sugerez sa fi : drugut cu ea, sa va cunoasteti bine incat sa stiti ce va place unu altuia, sa o scoti la un suc happy, cand va veni timpul sa o duci acasa trebuie sa ai un mare tupeu pentru ca atunci este momentul oportun pentru a o saruta. La a 2-ua intalnire as sugera sa ii cumperi un trandafir rosu ( buchet sau un singur fir de trandafir) restul este poveste... Succes! big grin

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mai bine nu te ingrijora ca timp de sarutat o sa ai in viata asta nu va fi unica zi in care vei avea parte de un pupat.

| Picasso a răspuns:

Salut pustiu! pai nu o lua asa din prima :P adica mai intai lasa sa se obishnuiasca cu tine, incearca sa nu fi timid, si hmm mai bine sa ai tupeu, sa nu o duci in locuri publice, presupun ca se va rushina! sarutoo pe buze(o pupi pe buze) si ...slowww succes

| Anna_1282 a răspuns:

Wow,tu ai 13 ani.si nu stii sa saruti, crezi ca ea la 11 stie?

| Mada_7170 a răspuns:

Stai linistit esti mic si o sa inveti. Gestul conteaza

| danusikd a răspuns:

Nu te ingrijora ca sarutul vnie de la sine si sint sigura ca nici fata cu care te intilnesti nu va fi experta asa ca nu te teme.nu-ti trebuie experienta la primul sarut

| alexdarkstar a răspuns:

Fii tu insutihappyVorbeste despre eatongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

o iei de mina si o conduci la scoala