| Marinngg a întrebat:

Salut am 13 ani si sunt cam grasut am 54 kg si 1, 40 si nu stiu ma consider urat pentru ca sunt gras ce sa fac sa atrag fetele niste sfaturi ceva apropo tin regim sa numi dati sfaturi cu regim sa slabesc ca deja fac asta,, plzzz

6 răspunsuri:
| ΣleƙtrᴓRaccȍȍN a răspuns:

Daca te apuci de basket o sa slabesti mult si o sa te inalti mult. nu incerca acum sa tii diete ca iti pot incetini cresterea si o sa iti dai palme mai incolo asculta la mine. mananca cat mai putine dulciuri, multa mancare gatita, culcate pe la 10 sa dormi 8+ ore pe noapte, fa basket si viata ti se va schimba miraculos

| me_4173 a răspuns:

Nu trebuie sa joci un rol. Daca cineva te place, te place pentru ceea ce esti.Si nu trebuie sa te intristezi pentru ca esti un pic grasut, cand vei creste vei vedea ca nu vei mai fi.Acum incearca sa faci lucruri care te inveselesc,nu te supara si tu mai mult pe tine. Poti incerca sa faci sport, dar sa nu te infometa, pentru ca esti in crestere. Sper ca te-am ajutathappy

| Paracetamol27752 a răspuns:

Incearca happy sa slabesti Si sa iti ieu un look happy poate asa o sa te placa si pe tine fetele

| gabitzza20 a răspuns:

De ce esti asa grasut? Sa te duca ai tai la un medic sa vada ce ai, daca nu mananci prea mult, nutritionistul te poate ajuta.Sau endocrinologul iti poate spune daca nu cumva suferi cu glanda.totul se poate trata stai linistit.Sa stii ca baietii slabesc ff repede prin baschet se dezvolta armonios, nu mai zic ca se inalta si nu mai raman pitici

| elenutsaelena a răspuns:

Si eu am tot 13 ani. Nu stiu... Incearca si tu sa te mai apropi de ele.

| beautifulcolors a răspuns:

Nu conteaza d cele mai multe ori cum arati. Uite de exemplu eu cunosc o fata care nu e frumoasa de loc, nu are nimic frumos si pur si simplu mie nu imi place sub nici o forma insa am aflat ca toata lumea o place si are foarte multi prieteni. Cheia succesului este sa te faci placut intregii lumi, sa te integrezi in cat mai multe grupuri si sa te intelegi foarte bine iar fetele vor veni ele te asigur! nu trebuie sa te stresezi si sa cauti pentru ca atunci nu vei gasi.
Suces. te pup