| SuntIonutPwp a întrebat:

Salut, am 14 ani si am avut multe iubite pana acum, dar inca nu stiu sa sarut cu limba, adica "mozol". Imi poate explica cineva cum se face saj sa-mi dea un video sa inteleg mai bine. Dau funda big grin

6 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Jalnic frate ai avut iubite si nu sti sa folosesti limba? rad curcile de tine

| Giulia97Anna a răspuns:

"Mozol"? Serios? laughing Pentru cultura ta generala se numeste french kiss!

| Violleta2022 a răspuns:

Daca la tine iubitele sunt: Vasile, Ion, Gica si Marin, atunci se explica de ce nu stii sa saruti cu limba!
Lasa nu-i nimic, cand mai cresti si-ti faci o prietena adevarata (fata) te invata ea sa saruti!

| Dismally a răspuns:

De ce filmulet, nu e mai simplu sa-ti arate direct? laughing

| IsabelaElena1 a răspuns:

Vezi aici nu explica nimic dar arata cum se face https://www.youtube.com/watch?v=uptXf-JODk8

| catrinelmaria12 a răspuns:

Te invat eu❤❤