| robert10 a întrebat:

Salut.Am 14 ani si am o prietena care implineste si ea 14 ani.Ma puteti ajuta si pe mine sa imi dati o idee ce cadou sa ii iau dar sa nu fie nici prea scump.astept raspuns repede va rog.

4 răspunsuri:
| raisa1993maria a răspuns:

Ii poti lua un parfum, sau un spary si pe langa astea un ursulet ceva, sau o bluzita.

| คเค๓เк a răspuns:

Cred ca ai gresit categoria!

| Kry_9749 a răspuns:

Ceva haina ( tricou, fusta, bluza e. t. c ), un parfum, un lantisor! ceva de genu, alegi uh... bafta ( si eu am 14 ani si cam asta mas dori, faza ii ca cel mai important ii sai arati ca o iubesti sau ca ti la ea, nu neaparat cadou,,,) bafta

| angel3 a răspuns:

Cel mai original ar fi sa faci un album in care sa pui toate pozele cu voi... si sai faci o mica scrisorica in care sai arati cat ti la ea; _