| anonim_4396 a întrebat:

Am 14 ani si nu prea-mi place sa vorbesc despre asta, dar am o curiozitate. Daca penisul meu este indoit in jos (chiar si in erectie) cum as putea sa-l indrept in sus? ...Mersi

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Forma si aspectul penisului sunt de natura genetica fiind conforme cu structura celor 2 corpi cavernosi si a corpului spongios din care este format penisul. Caractreristicile acestor 3 formatiuni care formeaza penisul, NU poate fi modificat si are o forma care ramane definitiva pentru toata viata. Din acest motiv probabil ca 9 din 10 barbati au penisul mai mult sau mai putin arcuit si curbat si indreptat catre toate directiile posibile. big grin Sanatate!

12 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Tu nu poti sa-l indrepti!
Te sfatuiesc sa mergi la medic, daca este intr-adevar atat de indoit!

| mihai69 a răspuns:

Îl sucești 180 de grade.

| Emilian65 a răspuns:

Nu ai ce face. Lasa-l asa cum sta el.

| Catrice a răspuns:

Ști, atunci când îți rupi vreo mana sau picior se folosesc atele sau ghips ca osul sa rămână drept.

| Catrice a răspuns:

Știi, atunci când îți rupi vreo mana sau picior se folosesc atele sau ghips ca osul sa rămână drept.

| Hammurabi a răspuns:

În concluzie, jumate de sac de ipsos, ceva apă și ți-l pui în ghips. laughing)))

| ywar a răspuns:

Eu l-am indreptat in mengina! M-am opintit, vertical in sus si acum sta curbat in sus. Mai iese cateodata si din cearsaf.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Indoit in jos = penis care doarne. Indoit in sus = penis erect. Caz rezolvat.

| elaventurero a răspuns:

Orice forma ar avea e perfect normal nu va mai faceți probleme.

| Anonim47372 a răspuns:

Ar fi o metoda sa-l tin in sus in chiloti? Caci pana acum il tineam in jos gen.

| alina2k18 a răspuns (pentru Anonim47372):

laughing Logic ca in sus trebuie sa il tii, tsiu pana si eu care am peezdawinking
Nu ai cum sa il indreptiwinking

| Moiaer a răspuns (pentru alina2k18):

Sa foloseasca chiloti de metal si sa il tina in sus e mai bine asa?