| Hagrid18 a întrebat:

Am 14 ani si sunt băiat, îmi plac femeile mai mari ca mine si vreau sa stiu si eu cum si ce sa fac ca sa fiu mai atragator,cum sa ma îmbrac cum sa vorbesc cu ele si daca vreti sa îmi dati câteva sfaturi despre cum sa ma comport cu ele. Stiu ca sunt mic dar daca pe mine ma atrag fetele astea asta e. Vreau sa mai stiu si in ce mod sa fiu mai pervers, sa le pun mana la cur, pe picior dar sa fie intr-un mod plăcut având in vedere varsta mea si a "ei". Sper ca voi primi răspunsuri si sfaturi bune dar in niciun caz ca sa-mi ziceti ca sunt mic si sa îmi găsesc o fata de vârsta mea, ceea ce vreau sa stiu eu acum e ca sa fiu pregătit pentru momentele in care am ocazia. Mersi☺

2 răspunsuri:
| Necunoscut112 a răspuns:

Mai degraba fetele de varsta ta ar aprecia gesturi precum atingerea fundului, a piciorului, nicidecum cele mai mari, de peste 18 ani. Fetele mature vor barbati sarmanti, nu copii ai caror hormoni clocotesc. N-o sa te ia nimeni in seama sau chiar e posibil sa primesti vreo palma. In general femeile de peste 30 se uita dupa baieti mai tineri, dar nu chiar asa de tineri ca tine. Cele cu cativa ani mai mari decat tine vor barbati.

| NujCsz a răspuns:

Acum conteaza si cati ani are...incearca sa te imbraci modern, ca un baiat de varsta lor(dar sa nu iti iei haine care sa iti vina largi), compotate cu ele familiar (de ex puna.le mana dupa gat etc) si cat despre perversiune incearca sa faci glume perverse cu ele...