| SandruEmil a întrebat:

Salut am 15 ani si am o mare dilema va rog sa ma ajutati. a inceput scl si am pus ochii pe o fata! am facut rost de id de mess d la o prietena am vb cu ea si fara sa vreau m-am si indragostit de ea! imi e teama sa-i spun k tin la ea poate o sa grabesc lucrurile k ne vbim foarte putin dar ea ma priveste imi zambeste bate apropourica ma place si nu stiu c sa fac! cand trece pe sala prin scoala se uita lung la mien si zambeste mi-a oferit si ceva ce ii apartine.eu i-am mai dat de inteles si i-am facut complimente si cred ca stie ca o plac sau e confuza! vreau rasp de la fete, credeti ca e bine sa iispun ca tinla ea? sau sa mai astept

6 răspunsuri:
| LadyGA a răspuns:

Buna! de ce nu vorbesti cu ea fata in fata? discuta cu ea, zi-i ca o placi si ca vrei sa fii cu ea. nu trebuie neaparat sa ii zici ca tii la ea. ii zici doar ca o placi foarte mult. vezi cum reactioneaza. dupa, lucrurile vin de la sine. bafta

| Merry24 a răspuns:

Da cel mai bine e sa-i spui ce anume simti pentru ea si sa ai rabdare k nu intotdeauna o fata poate reactiona pozitiv. spune-i sa-ti acorde o sansa.Bafta

| oliviaaa a răspuns:

Depinde de cit tinmp va stiti daca de eun an merita sa-i spui de o zi nu merita de citeva luni poti sa incerci (rs meu este sa-i spui ia-ti inima in dinti si spune-i ce simnti) succes sper ca te-am ajutat

Răspuns utilizator avertizat
| Dianastoian a răspuns:

Mai bine ar fi sa te apropii foarte mult de ea, prima data ca prieteni si dupa sa te dai la ea. Invit-o la un suc thinking

| SandruEmil explică:

Ne stim dfe cand a inceput scoala si desi ea ma priveste si imi spune si p mess k o sa iesim amandoi mi-a spus ca tine la mine odata insa uneori pe mess vbfoarte rece altadata foarte mult si deschis! nu stiu c sa cred de ea.