| cronix333 a întrebat:

Salut am 15 ani si am penisul in stare de erectie de 14 cm e bine sau putin?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

La varsta de 15 ani dimensiunea de 14 cm a penisului este considerata ca fiind IDEALA/PERFECTA. Sper ca raspunsul meu sa te determine sa-mi acorzi fundita.

3 răspunsuri:
| TheCuriousMonkey a răspuns:

E mai mult decât normală, eşti încă de la 15 ani peste media românilor adulţii, plus că o să mai crească.

Răspuns utilizator avertizat
| KARAPAPELNITA a răspuns:

Stai linistit, e arhisuficient! La varsta ta al meu era mult mai mic apoi a explodat in ce priveste cresterea, asa ca, la 18 ani, avea 20 cm.