| anonim_4396 a întrebat:

Salut,

Am 15 ani, si azi am avut un cos pe penis (pe piele), si l-am strans si s-a facut o pata rosie, mie sa nu fi piscat vena, ca ie chiar pe ea dar de atunci nu e chiar asa rosie dar se tot cojbeaza, chiar daca iau cojba, se face mai rosu... pata e mica, e de 2 saptamani, ce ar putea fi, sau sa nu ma ingirjorez?

Răspuns Câştigător
| Sanusperiniciodatalamaibine a răspuns:

Mai bine lasa-l sa se vindece de la sine. Si prietenul meu a avut unul..tot acolo. daca nu il zgarmi, va trece.

5 răspunsuri:
| ??c??? a răspuns:

Băiete mai bine postai la Sănătate că aici lumea te va batjocori.

| ViseleSmulgGratii a răspuns:

Esti un luptator frate! Eu as urla daca l-as sparge si in anestezie profunda. Ai facut performanta?

| anastasia9 a răspuns:

Pai depinde ca daca tot persista de 2 saptamani poate nu a fost tocmai cos...sunt niste infectii ...nu stiu sa iti detaliez dar cauta pe google