| costy9603 a întrebat:

Am 15 ani si imi place de o fata din scoala. Ea e mai mica cu 1 an decat mine. Vreau sa aflu si eu cum pot sa o cuceresc! Funda cine imi da un raspuns

Răspuns Câştigător
| IateyourCookie a răspuns:

Salll costy :X. incearca sa intri in vorba cu ea. uitate mult la ea, da-i de inteles ca o plaki, poate sh ea te place.eu cam asa ma las cucerita :X funda?

2 răspunsuri:
| ela_9708 a răspuns:

Te duci la ea o ie-i in brate, trebuie sa fi asa roamantic, ii faci complimente, te porti frumos ca ea.sh dp cateva zile o intrebi daca ai vreo sansa cu ea...succes:*

| ValyMha a răspuns:

Roaga un prieten sa ii zica ca iti place de ea vezi cum reactioneaza daca da semne cum ca nu-i i place de tine delod spune-i ca a fost doar o gluma(fundita)