| Elena_4706 a întrebat:

Salut.
Am 15 ani si pana acum nu am avut nikio relatiesadAdica nu stiu sa sarut si acum vreau sa stau cu un baiat si nu potsad el e o fire mai dificcila si ma intrebare si i-am zis ca nu, si a 2a oara cand ma intrebare i-am zis ca ii zic "maine" adica azi. ce sa fac, daca o sa-si dea seama si o sa zica la totii crying(? Chiar nu stiu ce sa fac. Eventual imi dati un site unde invata cum se facecrying
Heelp me pleasepuppy dog eyes
Fundasad si pentru restul voturi

10 răspunsuri:
| Visecolorate a răspuns:

Ce te'a intrebat daca vrei sa va sarutati? Daca e asa stai linistita. Si eu aveam aproape 15 ani la primul sarut. Trebuie doar sa te lasi purtata de val. Nu ai neaparat ceva de invatat. Cu mainile poti sa te joci in parul lui sau sa'l ti in brate. Poti sa incepi prin al pupa pe buze. Si totul o sa mearga de la sine. :d Bafta.

| Anne006 a răspuns:

In primul rand, ar fi un nesimtit daca ar zice. Ceea ce tine de relatia voastra nu trebuie sa ajunga pe la urechile altora. Nu exista o tehnica. Cand te saruti pentru prima oara cu un baiat trebuie sa te lasi dusa de val si o sa vezi ca totul vine de la sine. Cel mai bine ar fi sa te gandesti daca acel baiat merita increderea ta si apoi sa-i spui adevarul. Daca tine cu adevarat la tine, te va ajuta. (Spun din experienta big hug )

| Andreeaa19 a răspuns:

Pai uite,si eu prima data eram ingrijorata, imi ziceam ca eu nu staiu sa sarut si imi e rusine daca gresesc cu ceva, iar a doua zi cand a venit momentul sa o fac au decurs lucrurile de la sine.Crede-ma ca nu iti trebuie nici-un fel de ajutor, totul vine de la sine. sper ca te-am ajutat!:*

| Andruska_4790 a răspuns:

hee hee.stai linistita. daca tie iti place de el.ar trebui sa ii spui asta.si sa stai cu el.iar despre sarut.o sa incerc sa iti explic eu.in primul rand.nu trebuie sa faci nimic... daca el va dori sa te sarute.pur si simplu inchide ochii si lasate purtata de val...el ca baiat ar trebuie sa stie cand e momentu si cum sa te faca sa il saruti.

iar referitor la cum saruti.e simplu.la inceput e ca si cum ai pupa pe cineva pe obraz.in fine il pupi pe gutritsa.iar apoi daca el vrea mai mult...vei deschide si tu guritahee heesi vei scoate limbutsahee heetongue.si te joci cu el cu limbutatonguetongue.baftahappy.fundita?hee hee

| pisy_9676 a răspuns:

Pai nu este nici un sait sau nu trebuie sa stii mare carte pentru a te saruta, trebuie doar sa te lasi dusa de val adica sa te lasi condusa de el

| Deeea_1059 a răspuns:

Stiu cum e. si nu te ajuta cu absolut nimic site-urile. si stiu cu iti este rusine atunci cand te apropi de el sa-l saruti. spune-i sa te i.a my usoor. si sa faca el primul pas. si incearca sa-l pupi ca o sa.ti placa, crede-ma smug. si o sa vezi cu nu o sa.ti my fie rusine. sper cu te.am ajutat :*

| Tedi_1921 a răspuns:

Pai nu cred ca o sa ai probleme totul vine de la sine nu ai ce face cu site-uri! inveti direct acolo cu el!

| sandita a răspuns:

Nu iti tebuie carte pentru a saruta totul vine de la sine nu trebuie cerut, asta cu cerutul este o prostie. Mai bine nul baga in seama daca a cerut el.

| unknow a răspuns:

Eshty o fata speciala, nu va rade de tine pentru. ca nu ai mai avut un pr. pna acum, ba din contra, baietzilor le plac fetele cumintzi;). eu zic ca nu ai dc sa-ti faci griji in leg ca asta, j sarutul,... o sa vina cand nu te ashtepti, j iti zic eu ca nu e nimic de invatat, totul e sa te lasi fermecata de buzele lui, el te va invata! bafta multa j te pwwwp :* ciao