| Alex94_1690 a întrebat:

Salut am 16 ani aproape 17 si am o prietena de 1 an jumatate! Ea are tot 16 ani! Mi-am inceput viata sexuala cu ea din luna a 5-a pana acum, a fost virgina! Pana acum nu am avut aceasta problema da acum imi pun semne de intrebare! Am penisul prea mic! La 17 ani am un penis de 15 cm iar in erectie aproape 16! Desi nu imi spune ma tem ca nu se mai simte satisfacuta cum trebuie! Ce sa fac?

9 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Penisul tau este absolut normal, usor peste medie. Orice femeie este satisfacuta cu dimensiunile tale, daca STII sa-l folosesti. Daca nu ai tehnica, poti avea si 20 de cm, nu vei reusi sa satisfaci nici o femeie. Asadar, daca o simti nemultumita pe prietena ta nu este vina dimensiunilor ci a grijii pe care i-o porti in timpul actului sexual.

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Daca ati fost atat de maturi incat sa va incepeti viata sexuala la varsta asta, eu cred ca nu mori daca o intrebi pe ea direct daca este sau nu satisfacuta!

Ori aveti relatie, ori nu?!

Abh
| Abh a răspuns:

Daca stii ce ai de facut cu el, nu e mic.

| unnimeni a răspuns:

In cazul tau (la 16 cm) nu marimea e problema, cel mai probabil felul in care il folosesti.
Daca nu se simte satisfacuta, cel mai probabil este din lipsa ta de exeperienta.
Nu iti fa probleme, nu ne nastem experimentati, invatam in timp.
Daca nu te place asa cum esti (mai putin experimentat) si is doreste altceva (pe cineva cu mai multa experienta), inseamna ca nu esti baiatul potrivit pentru ea.
Daca te iubeste, te va intelege si va fi alaturi de tine.
Cel mai important e sa comunicati chiar si pe aceasta tema, cunoasteti-va corpul pentru a maximiza placerea.
Bafta!

| BigSexy a răspuns:

Uneori, pentru o fata nu prea conteaza marimea... ca sa faci o fata sa se simta satisfacuta cum trebuie trebuie sa ii oferi ce cauta : romance! Cand vei mai face dragoste cu ea, spune-i o declaratie de dragoste sau macar cat de superb arata, pune o muzica buna in surdina ( Barry White sau Kenny G )(sex pe house imi aduce in minte imaginea a 2 caini chiuaua care fac asa ceva - si al sfarsit nici1 din ei nu stie ce s-a intamplat ), si fa dragoste cu adevarat, sarut-o in zonele in care se excita (pe clavicula, gat, etc )
Chestia cu putzulica, nu trebuie sa iti faci griji... media este de 15-18 si crede-ma o femeie normala la cap cauta dragoste in adevaratul sens al cuvantului nu cauta o pla uriasa cu care sa nu stie ce sa faca.
Un studiu spunea ca femeia primeste stimuli din vagin de pana la 5 cm adancime asa ca tie iti mai raman 10-12 laughingwinking
Succes!

| Elena_8633 a răspuns:

Cred ca ti-ai dat drumul prea tare in ea.
Funda?; x

| bengal a răspuns:

O vorba din batrani spune :

" nu conteaza marimea, ci tehnica".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti sanatos, nu marime conteazawinking, nu ai de ce sa-ti faci griji in privinta prietenei daca nu se simtea bine cu tine dadea semne de neliniste

| NuStiuDastea_8106 a răspuns:

Mda 15 cm mic n-am ce spune.