| 12789 a întrebat:

Am 16 ani si cred ca e varsta potrivita sa ma informez despre "dragoste si sex". Unde pot gasi si eu un site care sa`mi explice mult mai multe despre " dragoste si sex "? nu am cu cine sa vorbesc despre acest subiect si vreau sa aflu mai multe informatii pentru ca vreau sa`mi incep viata sexuala. big grin

9 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Genul asta de informatii nu se citesc NICIODATA pe un site, fiindca nu stii cine le-a scris si cat de priceput este. Se poarta o discutie cu medicul de familie sau cu un medic de planning familial, apoi se merge la biblioteca si se cer cateva carti scrise pe acest subiect de medici, care se citesc.

| Rockart a răspuns:

Şi în ele te învaţă cum să te protejezi, mă? raised eyebrows

| plasticstyle a răspuns:

Sexi.lara3 pupiii te voi indruma

| Manfred a răspuns:

Http://www.clopotel.ro/educatie/educatie_sexuala/

dar nu uita cuvintele lui Napoleon:,, Victoriile asupra femeilor sunt singurele care se obtin scapand prin fuga.,,

| Manfred a răspuns:

Si te asigur ca tipul stia ce zice

| Manfred a răspuns:

Http://www.bestinfosex.ro/ poftim inca unul daca esti asa avid de cunoastere

| Covache_Razvan_1981 a răspuns:

Uita-te pe redtube inveti acolo.