| cosminache a întrebat:

Am 16 ani si imi place de o fata foarte mult. Este prima, pentru ca la noi in oras sunt majoritatea proaste sau curve... Sunt timid, vreau sa intru in vorba cu ea dar nu vreau sa o dau in bara pentru ca ma gandesc la ea mereu. Cand o vad ma pierd, si nu stiu cum sa intru in vorba cu ea, pentru ca ne stim doar din vedere. Si nici nu sunt sigur ce voi vorbi cu ea. Anyway, eu cant la chitara si ei ii place rockul, deci am un plus happy

1 răspuns:
| ancaval a răspuns:

Curva o face pe bani sau în schimbul a ceva. Din păcate astea mici cred în iubire și se culcă cu primul care apare în cale, asta nu înseamnă că îs curve, doar scăpate de sub controlul părințiilor.

Bun.

Ești timid? Timiditatea e defectul oameniilor mari. Înseamnă că ești un băiat calumea, cu o educație. Îi bine așa cum ești. Vorbește cu ea pe net dacă nu poți față în față din prima. Salut-o când o vezi, întreab-o ce face, scoate-o la un suc, la o plimbare, vorbiți de muzică. Și stai liniștit, cu timpul prinzi curaj și o să fie bine.