| valy69669 a întrebat:

Salut! Am 16 ani și mi am început viața sexuală recent
Dar când sunt cu partenera parca nu vrea penisul meu sa aibă erectie.
Când sunt singur uneori se școala și singura. când sunt cu ea trebuie sa fac cumva sa o scol și nici atunci nu se scoala de tot. nu simt mare lucru
Mi s-a întâmplat sa o scot pentru 3 secunde și sa moara. ce pot face?

Răspuns Câştigător
| MValentin a răspuns:

Este normal la inceput, si eu am pățit si uneori inca o pățesc. Este in subconștient, cu cât practici si psihic esti stapan pe actul sexual in sine prin continue încercari vei scapa de asta

6 răspunsuri:
| FreddieM a răspuns:

Schimba sexul (genul) partenerei. Mari șanse sa meargă.
Cheers

| Dragos1727 a răspuns:

Poate nu esti cat de cat atras de ea, excitat sa zicem, Incearca cu preludiu daca nu ti se face **** par totusi la varsta ta sa nu ti se scoale e o problema!

| Emilian65 a răspuns:

Ii este rusine de prietena ta. Este invatat cu tine si vrea sa-l exciti personal.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Devreme mult prea devreme ti ai inceput viata sexuala, ce aveti in cap voi stiti, daca stiti, trebuia sa astepti pîna faceai 18 ani, desii cel mai bine este sa faci sex alaturi de sotia ta, sexul se face numai intre soț si soție, dar voi sunte ti mai destepti si face ti cum va taie pe voi capul, de ce nu inveti ai scoală lasa sexul.

| Bogdan2111s a răspuns:

Spune-i sa îți facă un oral și crede.ma ca nu o sa mai ai probleme.

| mdc98 a răspuns:

Din cauza ca nu te atrage ea. happy
Altfel de ce cand esti singur, si te uiti la porno, la alte femei se ridica?