| smart22 a întrebat:

Salut am 16 ani si plac o fata care e cu mine in clasa. dar nu stiu ce sa cred. ma place sau nu. cite o data imi zimbeste frumos si zice ca ma place iar cite o data ma jigneste si imi vorbeste urit va rog seriozitate funda la cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| Sophiee a răspuns:

Probabil nici ea nu stie ce vrea.e confuza,ba te vrea ba nu te vrea,si de aceea se poarta asa.o alta varianta,stie ca iti e drag de ea, ti-a prins slabiciunea si crede ca te poate manipula, chiar daca te jigneste stie ca u o placi si treci cu vedereahappy

6 răspunsuri:
| Bianca_Serenity_1995 a răspuns:

Poate doar vrea sa-ti capteze atentia te-ai gandit? Fetele de cele mai multe ori sunt prea orgolioase sa recunoasca. Tu comportate frumos cu ea, fii atent in privinta ei. Poti sa incerci sai intrebi cea mai buna prietena ce parere are despre tine. eu cred ca te place doar ca probabil nici ea nu stie ce simti tuwinking

| alexxxutz60 a răspuns:

Sall si eu am tot 16 ani.eu zic sa ii zici sau sa vb k ea pe mess...

| narcisa20 a răspuns:

Sau poate ar fi o idee buna sa o eviti o zi 2 practic sa o ignori ca sa ii dai un impuls sa descopere ce vrea.

| StephanieWild a răspuns:

Eu zic sa te duci la ea sa o intrebi direct. Daca iti zice ca te place si apoi iti vorbeste urat, poate ii e rusine sa vorbeasca cu tine, sunt si unele fete asa, mai ales ca esti in clasa cu ea si va cunoasteti. Incearca sa vorbesti cu ea si spune-i ce simti smug succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E femeie...nu poti intelege femeile, te placeoh go on

| wishmaster a răspuns:

Daca iti place de ea, spune-i asta. nu conteza daca are momente in care se poarta urat, cel mai probabil nu o face intentionat.