| NeluButoi88 a întrebat:

Salut, am 16 ani si sunt băiat, am o problema! Seara trecută m-am masturbat si cand am ejaculat m-a durut îngrozitor! Ma durea asa de rau incat nu mai puteam in timp ce ejaculat! Oare am ceva la penis! Mi-e rusine să-i spun mamei!

6 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Spune-i atunci tatălui tău. Până la urmă este bărbat și el.

| Emilian65 a răspuns:

Durerea de care vorbesti este de la masturbare excesiva. Pentru linistea ta consulta medicul de familie sau un medic ginecolog. Ei sunt in masura sa-ti dea sfaturi folositoare.

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru Emilian65):

Ce sa-i spuna ginecologului: ca-l doare p*i*z*d*a?

| CodrutElian1990 a răspuns:

Nu ai strans prea tare? Dar cand urinezi te doare? Ca la o infectie urinara ar trebui sa te doara si cand urinezi.
Fa o pauza si vezi cum se comporta starea pe care o ai.
Apropos, ai folosit sapun sau ceva unguent cand te-ai masturbat? Ca sapunul poate sa intre pe canal si sa te usture.

| Dana2103 a răspuns:

Mergi la medicul de familie singur ca esti mare si spune i
Cel mai probabil ai o infectie urinara

| dariasisi7 a răspuns:

Încearcă să faci o pauza de câteva zile. Daca peste câteva zile încerci și mai simți durerea aia du te la doctor