| Salamalecum a întrebat:

Am 16 ani si sunt virgin. Acum aproximativ o luna am fost pentru prima oara la curve. Vreau sa va spun ca fata nu arata rau, dar de cand am vazut o si pana am plecat nu am avut nici o erectie. Au fost cativa factori care au influentat dupa parerea mea: am fost obosit, nu dormisem de 24h, am avut si emotii, iar penisul meu era intr o zi proasta
Mi a facut oral cu ea moarta, dar nu am putut s o penetrez deoarece penisul meu era mort efectiv.
As dori un raspuns daca dupa parerea voastra este un motiv mental(emotii, fiind pentru prima oara etc.) Sau sa fie vorba de impotenta? Cand ma masturbez totul decurge bine si normal.
Scuze daca am fost prea direct. Multumesc.

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

E absolut normal, un barbat normal, adevarat (fizic si moral) va face dragoste numai cu femei pe care le iubeste. Tu te-ai crezut mai fraier decat esti, ar trebui sa ai o parere mai buna despre tine, sa nu mai crezi ca esti atat de prost si fraier incat sa mergi la prostituate. Corpul si mintea ta ti-au arata ca nu esti ultimul pampalau cum te credeai.

| darrio2007 a răspuns:

Banuiesc ca i-ai dat si bani. Cea mai mare prostie! Asa se intampla cand esti concentrat mai mult spre masturbare. Fa-ti o prietena. Sa vezi ca va functiona penisul tau cand exista si iubire intre tine si ea.

| Emilian65 a răspuns:

Sfatul meu este sa te lasi de masturbare, pentru ca altfel risti sa devii impotent.

| minrest a răspuns:

Ce ti s-a intamplat mi se pare foarte firesc, prostituatele ofera doar un simulacru de sex, contra cost, dar pentru ca noi barbatii suntem atat de pasionati de sex, se gasesc doritori, in general oameni stricati, dar si copii naivi, ca tine. Lasa prostituatele si asteapta sa cunosti persoana potrivita.

| kandaraki a răspuns:

Pai e normal, virgin - mic copil - fara creier - mers la curve, normal ca nu ti se va scula.
problema e in capul tau, pur psihologic, erai atat de nerabdator sa o faci si nu s-a primit