| Roma17 a întrebat:

Salut am 16 ani si vreau sa stiu daca e bine sa ma masturbez ajuta chestia asta la cresterea penisului?

Răspuns Câştigător
| frostxtq a răspuns:

Penisul nu creste in mod artificial doar pentru ca asa vrei tu. Nu exsta metode sa-l faci sa creasca decat prin operatie. Isi bat joc de tine si nu iti dai seama.

11 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

laughing)) cum sa gandesti una ca asta la 16 ani? l-ai asteptat cuminte pe Mosu?

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Da ajuta la cresterea penisului si ajuta la imbunatatirea memoriei si capaciatii de concentrare a creierului

| Emilian65 a răspuns:

Masturbarea la 16 ani nu duce la cresterea penisului, ci dimpotriva iti aduce numai neplaceri.

| LoveSleep a răspuns:

Normal că ajută. Bagă mare, nu mai pierde timpul.

| Lawliet14 a răspuns:

Ti-l poate face chiar mai mic. Nu e regula. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da te ajuta.Creste, se maturizeaza si apoi te paraseste.

Răspuns utilizator avertizat
| Roma17 explică:

Fratilor eu vorbesc serios cum il pot face sa creasca?

| CinevaNou a răspuns (pentru Roma17):

Il pui la dospit.

| Roma17 explică:

Ce neplaceri si pe deasupra cum il pot face sa creasca?