| Raduku14 a întrebat:

Salut, am 16 anii si am avut o relatie cu o fata de 14 ani timp de 10 luni, chiar ne-am iubit dar de la o vreme deja incepeau certurile, ea e la tara de o luna deci in timpul asta nu ne-am vazut.
Acuma 2 zile, i-am cerut o pauza sa ne putem relaxa, dar o ales desparirea nu pauza si ne-am despartit.

Acuma o am in gand, ea deja si-o gasit alt baiat, "Are poza cu alt baiat la avatar" nu pot sa suport ca e cu altu, ieri am fost la un concert, si parca nu am pututo Inselao! Nu inteleg, ma simt naspa, si regret ca m-am despartit de ea. NU o mai vreau, m-am saturat de atatea certuri, ziceti-mi ce sa fac sa uit de ea! sa uit de Numele ei de Toate!
Vreau sa imi traiesc viata dar fara ea!
Va rog! ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| Lari02018 a răspuns:

Incearca sa o uiti vorbeste cu alta fata. puneti poze cu alta pe mess...si eu am patit asastraight face
daca vrei sa te ajut contacteaza-mawinking
daca crezi ca pot sa te ajut fundapuppy dog eyes

2 răspunsuri:
| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Daca n-ai facut sex cu ea cum poti sa zici ca ati fost impreuna sau ca v0ati iubit?

| Iitizarap a răspuns:

Incearca sa gasesti alta fata sau preocupati timpu cu ceva stai linistit si eu am patit asa dar mi-am revenit repede si acum am id ei pe mess si vb ne intelegem la inceput m-a deranjat ca are poze cu alti baieti si status ca te iubesc si din astea da dupa un timp o sa vezi ca o sa te doara fix undeva fa cmva si arata-i ca ea o avut de pierdut nu uh arata-i asta si o sa vezi ca o sa ii para rau