| anonim_4396 a întrebat:

Am 17 ani. Când mă masturbam îmi ieșea foarte puțină spermă, iar azi nu a mai ieșit deloc, deși eram excitat ca naiba. Și după mă doare penisul, uneori. M-am masturbat de vreo 5 sau șase ori în viață. S-ar putea ca faptul că nu am spermă acum să mă afecteze în viața sexuală?

4 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

Mergi la un specialist.

| doctorandus a răspuns:

Îi spui asta unui tânăr de 17 ani. Ha, ha, ha!

Lol, a disparut mesajul la care am raspuns. Ii zicea astepte pana la 18 ani cu masturbarea, ca cica nu i s-ar fi maturizat organele sexuale. Nu stiu ce covoare a fumat respectivul.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu are legatura. Nu ti-ai dat tu drumul acum din alte cauze. Nu o sa te afecteze intr-o relatie intima cu vreo fata. Cand o sa fii excitat foarte mult sau dai de o fata care se pricepe sa scoata untul din tine, nu ai ce sa mai faciwinking

| anonim_4396 explică (pentru DoarBogdan):

:d