| anonim_4396 a întrebat:

Salut.am 17 ani, dupa 3 contacte sexuale protejate nu am reusit sa ejaculez in timpul niciunuia.care ar fi cauza?

3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Esti inhibat si stresat. E bine sa te relaxezi, sa nu mai alergi dupa placere si orgasm, sa lasi lucrurile sa decurga de la sine. Daca te vei relaxa, o sa ajungi si la ejaculare.

| ShineMe a răspuns:

Esti mult prea stresat.Altfel nu se explica. Data viitoar eincearca sa te relaxezi. Daca nicia tunci nu e prea bine

BTw mult succes

| khiflutza a răspuns:

Protejat inseamna prezervativ, nu? E bine de stiut ca din cauza prezervativului, timpul pina la ejaculare creste, motivat fiind de faptul ca acesta este lubrifiat. Deci...insista! big grin