| Ioan122 a întrebat:

Salut am 17 ani iubita mea 16 am am facut sex cu ea virgina acum 2 sap nu ia mai venit cilcu de 5 zile azi am facut un test de sarcina si nu este gravida dupa am facut sex si cand am scos p. din ea a curs mult sange chiag sa fie cilcu dar nu a durut-o burta a trecut 2 ore si nu are sange e normal?

2 răspunsuri:
| LaSteauaCareaRasarit a răspuns:

Ai mai intrebat,
Lasa-ti iubita sa implineasca 18 ani si pe urma faceti sex, cand veti sti exact cum se fac copiii

| Emilian65 a răspuns:

Sunteți prea mici pentru a deveni părinți. Altădată protejați-va cu prezervativ.