| PaulLogosu a întrebat:

Salut!
Am 17 ani, nu am avut niciodata o iubita, sex s-au sarutat, nimic
Sfaturi ca sa ma dezvirginez/fac o prietena cat mai repede, va rog.
Online site sau fizice
Sau daca vrea vreo fata cu acceasi problema sa ne ajutam reciproc
????

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ai doar 17 anisori, esti inca adolescent si nu-i absolut nici o graba sa te dezvrginezi, ca nu moare nimeni daca nu ai facut-o pana acum si nu o vei face in urmatorii 3-4 ani.
Rabdare!
Cunoaste intai o fata, deveniti prieteni, apoi iubiti si apoi fa-o cu cineva pentru care ai sentimente!

Nu stiu ce este in capusorul tau, dar ajutorul ala reciproc este doar in capul vostru, al unor baieti care credeti ca fetele urla sa va satisfaca voua madularul si ele sa ramana fara feciorie sau gravide.

Vrei musai sa scapi de virginitate, fa rost de 300 lei si du-te la o prostituata!

| Madaxo97 a răspuns:

Nu dispera că ești încă tânăr, mai ai timp, încearcă să vorbești cu o fată să îți faci o iubită întâi și o iei ușor, să ai măcar primul sărut, apoi dacă vrea și ea și merge bine relația, puteți face și sex în cateva luni dacă te porți frumos și știi să îi câștigi încrederea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La varsta ta NU ai nevoie de sex, pune mina pe carte si lasa prostiile.

| vaictar17 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ar trebui sa pui si tu un pic mana pe carte sa inveti ca "mana" nu se scrie cu i

| Annie92 a răspuns:

Bună Paul, care e motivul pentru care tu îți dorești lucrul ăsta? E ca să pari ca ai experiență în fața prietenilor tăi și să fii în "rând cu lumea"? Este pentru ca îți dorești cu adevărat o parteneră? Lucrurile frumoase se bine iau timp. Soluțiile ușoare sunt pentru oamenii superficiali. Crede-mă sexul e de 10000000 de ori mai frumos atunci când esti cu o persoană la care ții. Ce crezi tu ca îți lipsește ca să îți faci o prietenă? Dacă vrei sa iti faci o prietenă doar cu scopul de a avea sex e greșit față de persoana respectivă. Daca găsești poate o persoana care sa fie de acord cu o relație superficială gen prieteni cu beneficii da poate are și cel mai corect. Da încearcă să fii onest și să spui ce îți dorești de la început. Încearcă Tinder poate funcționează

| Apollo1 a răspuns:

Strângi 300 lei și problema se poate rezolva happy