| nokef a întrebat:

Salut am 17 ani si am o problema. Deci cand sunt cu o fata si am penisu in erectie dupa cateeva minute 5-10 minute ejaculez (fara sa am nici un fel de contact sexual) Care ar fi cauza? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| VadTot a răspuns:

Prietene cu siguranta esti virgin s au abia ti ai inceput viata sexuala.totusi intrebare ta este un pic in ceata adica vrei sa spui ca inainte de a incepe contactul sexual ejaculezi? hai sa te invat ceva.probabil esti extrem de excitat si incordat happyDeci relax incearca sa fi mai relaxat si fara teama ca in secunda urmatoare iti vei da drumul...hai sa ti spun un pont ...incearca sa te gindesti la cu totul altceva.bine nu prea mult timp ca pe urma s ar putea sa ti pierzi erectiahappyhai Succes si cum ti am spus Relaxx ok?

3 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

E normal,esti foarte excitat si excitabil. Daca persista situatia, mergi la medic, ejaculare precoce.

| SweetCandy a răspuns:

Asa se intampla cand esti la inceputul vietii sexuale.Cu timpul o sa incepi sa te controlezi mai mult.
Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa-ti o laba mai intai D;