| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am 17 ani si barbatia de 16 - 16.5 cm, si ma intreb pana la ce varsta se mai dezvolta?! Tin sa precizez ca nu am mai avut relatii sexuale. Si ce probleme ar putea intervenii daca mi-as incepe viata sexuala?! happy mc.

2 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu ai nici o problema. Probabil cresterea penisului tau se apropie de sfarsit. Oricum, este in limite normale, usor peste medie, asa ca nu ai motive sa-ti faci griji.

| Lumynyzza a răspuns:

Nu s-ar intampla nimic. cati nu au inceput viata sexuala sub 18. un baiat de la mine din clasa are 14-15 ani si nu mai e virgin