| Andrei4k33 a întrebat:

Am 17 ani si recent m-am întors de la mare din Bulgaria, acolo am intalnit o tipa de aceeasi varsta cu mine super frumoasa si sexy. Se vedea clar ca exista atractie fizica intre noi si mereu se uita dupa mine. Astfel dupa 2 zile am decis sa ii las un biletel in fata usii cu Instagramul meu si a fost foarte surprinsa şi am vorbit sa ne întâlnim în acea seară singuri. Ne-am intalnit, totul a decurs bine, ne-am plimbat pe plaja, am râs, am reușit să o iau de mână iar mai apoi ne-am sarutat, amândoi ne-am simțit superb. Un prieten imi tot spunea că merita doar sa fac sex cu ea pentru ca sunt câteva zile și imi va părea rău însă am iesit si a doua oară, am intrat noaptea in mare, la fel, ne-am sarutat, diferite atingeri dar parcă nu-mi venea să fac nimic cu ea, adică imi doream însă parcă simțeam ceva pentru ea si mi se părea că voi strica totul. Acum m-am întors acasă iar aceasta fata încă imi scrie, vorbim destul de mult, nopți întregi și îmi spune ca ii este tare dor de mine și că vrea să vină în România sa ne vedem cândva. Oarecum sunt fericit si ma simt bine însă am niste retineri deoarece eu personal nu ma ridic la nivelul ei, poate arăt destul de bine însă tipa are foarte mulți bani și multe apartamente în zone luxoase din Bulgaria și mi-e teama sa nu-si schimbe părerea despre mine dacă vine in Romania. Eu sunt un om destul de simplu, nu ies in evidenta prin haine foarte scumpe si chestii de genul dar imi place sa ma aranjez mult si sa am grija la cum arat. Oare sunt șanse să îmi iasă ceva cu tipa asta? Distanta e destul de mare si amândoi fiind încă minori e destul de greu însă eu tot sper si vad ca si ea. Multumesc!

7 răspunsuri:
| Michaeel a răspuns:

Deci tu o cunoști pe tipa de câteva zile și deja vrei sa te combini cu una, care pe lângă ca e din alta tara, mai zici ca e și bogata? Nu situ ce sa zic, ea nu ar putea veni în tara dacă este minora, doar dacă o însoțește în adult. Dacă zici ca e "sexy", frumoasa și dacă are și bani cel mai probabil o sa te lase, fete din astea umbla numai cu bogătași. Nu prea merge și chestia asta cu relația la distanta, degeaba vorbești tu cu ea ca oricând e șansă să cunoască un bărbat din Bulgaria cu bani și mai atrăgător. Asta se poate întâmpla și în cazul tău. Asta e sincer părerea mea, poți face cum poftești.

| corbulalbrosu a răspuns:

Daca considerati ca discutiile indelungate pe care le aveti si in prezent dupa terminarea idilei, va fac fericiti atunci continuati sa vorbiti pentru a mentine relatia chiar si doar virtuala fiindca nu se poate ghici ce surprize placute ne poate rezerva viitorul. Speranta ramasa vie, nu moare niciodata. Sanatate!

| mihai69 a răspuns:

Dacă te caută și după ce ai plecat de acolo, înseamnă că i-ai lăsat o oarece impresie bună.
Continuă, vezi tu ce iese până la urmă!

| Emma30555 a răspuns:

Dacă va placeti și va înțelegeți încearcă. Poate va ieși o frumoasa poveste de dragoste

| alexalx1234 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic, dar totusi ai grija. Fetele din ziua de azi sunt extrem de materialiste si isi bat joc de baietii buni. Sunt cu ochii doar dupa bani si masina. Sunt sanse de 50% sau mai mult ca atunci cand va veni in Romania si va vedea ca nu esti la fel de instarit ca ea, sa te lase balta si sa iti dea block pe retelele sociale. Am patit de multe ori. Nu o lua in nume de rau.

| mgtow a răspuns:

Trebuia sa pui belengheru pe ea - ai ratat oportunitatea pacat

| cristimihailov a răspuns:

Stai sa trimita parintii niste prieteni din aia cu ceafa groasa.