| bogdyboy a întrebat:

Salut,am 18 ani nu am avut pana acum nici o prietena, m-am purtat frumos cu fetele care m-au interesat but i got friendzoned.
Incep sa imi pierd increderea in mine.
Aici e poza cu mine, astept parerea voastra despre mine.:)

http://postimg.org/image/bkgqygj59/

7 răspunsuri:
| 2122009 a răspuns:

Ai de lucrat la atitudine! fi increzator in tine, in ceea ce spui, cum actionezi, fizicul este numai 10 %.
poti avea ce fata vrei doar imbunatatindu-ti modul in care te expui in societate
recomandarea mea : read read read! cartile cu tenta psihologica, cea practica in special, te pot invata tot ce ai nevoie sa stii, citeste "Secretul" pentru inceput, de vreo 2 ori, si vorbim apoi
Have a nice day

| neutrino a răspuns:

Nu se vede caracterul.

| OldSoul a răspuns:

Putina incredere in tine, putin tupeu, si restul va veni de la sine la momentul potrivit.

| Doub a răspuns:

Pai esti un baiat ok.
Stii tu... doua maini, doua picioare.
Poate nu ai gasit inca persoana potrivita.

Răspuns utilizator avertizat
| Țoglă a răspuns:

Bagă-te și tu în seamă cu mai multe fete...una tot o să se găsească. Uită-te mai mult la ele în ochi.
Și mai mănâncă ceva că ai nevoie.

| OrbiT1998 a răspuns:

Fetele vor multa atentie.Nu te axa niciodata doar pe una, vorbeste cu mai multe.