| Anonim5902716 a întrebat:

Am 18 ani și din câte mi-am dat seama am fimoza, posibil parafimoza. As vrea sa rezolv aceasta problema medicala cât de rapid cu putinta. Dar as vrea sa știu care ar fi costurile intervenției, momentan nu am fost la un medic urolog. Imediat când o sa dispun de suma necesara de bani o sa merg. Aștept răspunsuri, rog seriozitate

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Costurile interventiei chirurgicale depind in foarte mare masura de tarifele practicate de fiecare clinica/cabinet/spital in parte, precum si de gradul de notorietate a medicului care efectueaza interventia. Este indicat sa te interesezi din timp si in mai multe locuri fiindca diferentele de tarife practicat in multe cazuri sunt ENORME. Multa sanatate!

1 răspuns:
| 29mai a răspuns:

Costul interventiei chirurgicale pentru fimoza la adult incepe de la 1000 euro