| Andrei199114 a întrebat:

Salut am 18 ani SI nu reusesc sa-mi fac o prietena ce sfaturi imi dati?

2 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Socializeaza mai mult.Integreaza-te in grupuri de tineri in care sunt multe fete daca ai posibilitatea. Daca nu reusesti asa ceva incearca sa intri in legatura cu fete pe retelele de socializare si sa ai tupeul sa le inviti la plimbare.Doar discutand cu ele in mod real face2face vei reusi sa-ti faci o relatie adevarata. Incearca si succes.

| Raulinio a răspuns:

Iesi in oras si fara ezitare la prima fata draguța care o vezi cere-i numarul de telefon si chema-o la un suc. Nu te gandi ca te va refuza caci orasul este plin de fete fa asta cu fiecare fata care o gasesti draguța si vei vedea mari schimbari in viata si sa stii ca ele apreciaza gestul ca le-ai abordat deoarece se considera speciale stiind ca ai remarcat ceva la ele. Acum ce mai astepti? Iesi in oras si cunoaste cat mai multe fetewinking