| VladAntonio a întrebat:

Salut am 19 ani si de felul meu sunt genul ala de băiat păros...adică nu exagerat dar na in comparatie cu altii este mai mult... am o prietena de aproximativ 1 si un pic ea ma acceptă asa cum sunt si niciodată nu mia reproșat că ar fi cazul sa trec la epilat, si a zis ca ei ii plac bărbații masculini.
Credeti ca fac o greșeală daca ii fac o surpriză și mă epilez pe piept? Sau se va supăra?

Răspuns Câştigător
| Badboi a răspuns:

Cu siguranța se va supăra, fetelor le plac bărbații masculini happy
Iubita mea s-a supărat când am facut-o, si crede-ma, ce noua ni se pare urat si neatrăgător lor li se pare sexy si incitant?

4 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Stai cuminte asa! Si nici daca iti cerea!
Ce, tu i-ai cerut sa se rada pe undeva?!

| corbulalbrosu a răspuns:

Aceasta intrebare in mod logic si rational ar fi indicat sa fie ei adresata fiindca ea este partenera ta de viata si din acest motiv ar trebui sa o intrebi in mod direct pe ea si ar fi indica sa procedezi astfel inca dinainte de a te epila. Armonia in orice relatie se mentine prin buna intelegere si cooperare a celor 2 parteneri. Multa sanatate!

| Necunoscut112 a răspuns:

Nu te epila pe piept că va creşte părul foarte repede inapoi, şi mai viguros. Te poţi epila doar în zonele intime.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune-i ca ti-a trecut prin minte idea si nu stii ce sa faci si vezi cum reactioneaza. Daca spune nu atunci nu te complica. Daca i-ar placea in zilele urmatoare fa-i o surpriza.