| Sebastian2014 a întrebat:

Am 19 ani si stiu cate ceva despre relatii, dar vreau sa aflu pararea cat mai multo oamni in legatura cu o chestie: Cum satisfaci o femeie super frumoasa ( si la exterior si la interior) din toate punctele de vedere? Is curios sa vad raspunsurile voastrea. O seara frumoasa! happy

11 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Cu iubire! big grin Asa cum satisfaci si un barbat frumos in interior si exterior. Atat timp cat este iubire, esti satisfacut pe orice plan.

| RAY a răspuns:

Seba tu ai dezgropat fiule o fata frumoasa sau era beata? nu va ce sa vada una frumoasa la tine, banii multi satisface garantata

| LoveSleep a răspuns:

Ca să satisfaci o femeie din toate punctele de vedere ai nevoie de:
500g Creier proaspăt.
25 cm Penis
1bucată BMW
Bani după preferința ei.
6bucăți pătrățele.
Amesteci bine și ai ce femeie vrei tu.
Sper că te-am ajutat.

| RAY a răspuns (pentru LoveSleep):

Meriti oscarul sincer

| AlexDFY a răspuns (pentru LoveSleep):

Ai 3 oase de la mine

| LoveSleep a răspuns (pentru AlexDFY):

Doar dacă sunt ale tale.

| Hitback a răspuns (pentru LoveSleep):

Cam putin creier pentru o asemenea reusita. 500g creier cred ca are un copil mic. Un barbat are undeva la 1.3kg creier. Cred ca tu vorbeai de "cerintele minime" pentru a satisface o fata buna si in interior si la exterior.

| LoveSleep a răspuns (pentru Hitback):

Eram sigur c-o să mă corecteze careva laughing
Iartă-mă că n-am căutat pe google înainte sad

| Hitback a răspuns (pentru LoveSleep):

Trebuie sa recunoastem ca majoritatea barbatilor cu bani si bemveu din pacate au cum ai zis tu 500g creier. :( uite aici un exemplu care sigur il stiai. Ea la fel de toantă din pacate.

http://m.youtube.com/watch?v=EDNJT3E5HHI

| LoveSleep a răspuns (pentru Hitback):

Da, am văzut și eu. Penibil.
Oricum, se potrivesc.

Răspuns utilizator avertizat